7. března 2018


Opět přicházím s tímto článkem pozdě. Nějak nestíhám vydávat články tak, jak bych chtěla. Snad to jednou vše zveřejním. 

Povinná četba:
Božena Němcová | Babička

Anglická kniha: 
Marissa Meyer | Cinder

Klasika s #myčteme:
Emily Bronteová | Na větrné hůrce

Série:
Vladimira Šebová | Insomnie

Stand-alone:
Meagan Spooner | Na lovu

Re-reading:
Richelle Mead | Krvavý slib


Babičku mám již za sebou a překvapivě se mi kniha líbila. Zastávám názor, že by tato kniha neměla být v povinné četbě na základní škole, nýbrž až později na střední. V pondělí jsem rozečetla Na větrné hůrce a jsem zvědavá, jestli se mi příběh bude líbit stejně jako knižní obálka. Recenzní výtisk od samotné autorky Insomnie mi nadchnul už jen svou tajemnou obálkou a anotací. Na knihu Na lovu čtu samou chválu, tak snad mě nezklame. Na fotce chybí kniha Cinder, která mi přišla k rodičům a kterou  bych chtěla začíst číst v sobotu spolu s Adri (@caroknih). A v neposlední řadě na mě čeká další díl mé oblíbené VA série a to Krvavý slib, na který se neskutečně těším! 

A jaké jsou vaše knižní plány na březen? :)
6 komentářů:

  1. Já mám v plánu dočíst "Dávám ti své tělo" od Diany Gabaldon. Pak mám rozečtený i druhý díl Všem klukům, které jsem milovala, takže mám určitě v plánu dokončit i tu sérii. A pak uvidím na co budu mít chuť. :) Ale hlavně tyhle tři knihy bych chtěla přečíst.
    Mrs. Jungová

    OdpovědětVymazat
  2. Vetrnou hurku bych mela taky precist :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Moc pěkný čtecí plán :) Plánuješ číst od každého něco, to se mi líbí :) Na knihy Na lovu a Insomnii se taky chystám :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za přečtení článku až do konce a zanechání komentáře :)